55-річчя центру дитячої та юнацької творчості «Промінь»

promin_2013.11_0

Один з перших в Одесі Центрів дитячої та юнацької творчості, «Промінь», відзначив своє 55-річчя. 21 листопада 2013 пройшли урочистості, приурочені 55-річчю Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Промінь»

У святковому концерті взяли участь більше 200 юних одеситів, представляючи свої кращі творчі номери.

promin_2013.11_1

Трудовий колектив дитячого будинку творчості був нагороджений почесними грамотами виконавчого комітету Одеської міської ради.

promin_2013.11_2

Багато добрих слів звучало цього вечора на адресу керівника центру Михайла Генадьевича Григоренко, який цього року був визнаний кращим педагогом позашкільного закладу України, серед 165 учасників конкурсу і був нагороджений кубком та почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

promin_2013.11_3

———————————————————————

Вітаємо наших колег з гарною річницею!

vitaemo

———————————————————————

Історія цієї організації почалася 7 листопада 1958. Тоді, на честь 41-ій річниці Великої Жовтневої Соціалістичної Революції, в Одесі на Молдаванці, був відкритий один з перших у місті «Будинків піонерів»

Зараз у колективі займаються більше 2000 дітей і підлітків, проявляючи себе в декоративно-прикладному, еколого-натуралістичному, художньому та технічному напрямках. Співробітники центру є ініціаторами багатьох творчих проектів, проводять велику кількість конкурсів, виставок, змагань та фестивалів. Колективи дитячого центру гідно виступають на кращих майданчиках України та світу.

———————————————————————

eXPloiter