Події закладу у 2016р.

———————————————————————

Січень 2016р.

 • 28.12.2015-08.01.2016 року – згідно з планом роботи закладу на зимовий канікулярний період, організована виставка дитячих робіт технічної та декоративно-ужиткової творчості, на яку представлено 75 експонатів від 69 авторів
 • 28.12.2015-11.01.2016 року – за окремим планом роботи на зимовий канікулярний період, на базі закладу проведено 11 майстер-класів на Новорічну та Різдвяну тематику, в яких взяли участь 125 учнів закладів освіти району.
 • 20-22.01.2016 року – проведен районний етап міського конкурсу “Оч.умілі ручки” з декоративно-ужиткового мистецтва на базі закладу, в який взяли участь 14 вихованців і представлено 42 творчі роботи.
 • 26-29.01.2016 року – учасники НВП взяли участь в міському конкурсі-виставці “Оч.умілі ручки”, на який представлено 42 творчі роботи 14 авторів. За підсумками конкурсу вихованці гуртків отримали:
  – Маргарита Сивобородченко – Диплом І ступеня;
  – Юлія Рядченко – Диплом ІІ ступеня (кер. В.Т. Дорошенко);
  – Надія Ніколаєва та Єгор Семенов по Диплому ІІ ступеня;
  – Антоніна Попова та Катерина Анісімова по Диплому ІІІ ступеня (кер. Д.Т. Заркуа);
  – Віктор Мереджі – Диплом ІІІ ступеня;
  – Марта Черкес – Диплом ІІ ступеня (кер. В.А. Боровська);
  – Яна Михайлова – Диплом ІІ ступеня;
  – Дар’я Яроцька – Диплом ІІІ ступеня (кер. М.М. Нестерчук)

———————————————————————
Лютий 2016р.

 • 07.02.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в міських змаганнях з авіамодельного спорту «Мікромоделі» в особистом та командном першенстві. (кер. Самсонов В.А.). За підсумками міського журі вихованці посіли призові місця та нагороджені Дипломами: Маєвський Юлій посів два 1-х місця та нагороджений двома Дипломами 1 ступеня та двома медалями; Лічман Андрій посів два 2-х місця та нагороджений двома Дипломами 2-го ступеня та двома медалями; Кардіако Костянтин посів 4 місце; Схеперс Тимофій посів 6 місце. Команда посіла 2-ге місце і нагороджена Дипломом 2-го ступеня.
 • 07.02.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в обласних змаганнях з авіамодельного спорту «Мікромоделі» в особистом та командном першенстві (кер. Самсонов В.А.). За підсумками обласного журі вихованці посіли призові місця та нагороджені Дипломами: Маєвський Юлій посів два 1-х місця та нагороджений двома Дипломами 1 ступеня та двома медалями; Мічман Андрій посів два 2-х місця та нагороджений двома Дипломами 2-го ступеня та двома медалями; Кардіако Костянтин посів 4 місце; Схеперс Тимофій посів 6 місце. Команда посіла 2-ге місце і нагороджена Дипломом 2 ступеня. Керівник гуртка Самсонов В.А. нагороджений Грамотою за команду, яка посіла 2-ге місце в обласному етапі Всеукраїнських відкритих змагань з авіамодельного спорту. За участь в міських та обласних змаганнях з авіамодельного спорту «Мікормоделі» команда нагороджена призовим Кубком.
 • 08-12.02.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в районному етапі міського конкурсу «Чарівні узори», що проводився на базі ОЦДЮТ «Промінь», на якому було представлено 13 експонатів від 11 авторів. За підсумками районного журі 11 учасників конкурсу-виставки відзначені переможцями.
 • 16-19.02.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в міському конкурсі-виставки «Чарівні узори» на яку представлено 13 експонатів від 11 авторів, переможців районного етапу конкурсу-виставки «Чарівні узори». За підсумками міського журі вихованці посіли та нагороджені: Бадьорна Єлизавета – Дипломом 3 ступеня (кер. Боровська В.А.) ; Цвайгофт Марина – Дипломом 1 ступеня, Соловйова Аліна – Дипломом 1 ступеня; Бушулян Ірина – Дипломом 1 ступеня; Сенілова Любов – Дипломом 2 ступеня; Коломієць Софія – Дипломом 3 ступеня.
  За виконання колективної роботи гурток «Бісероплетіння» нагороджений Дипломом 1 ступеня. Керівник гуртка Долгополова О.В. нагороджена Грамотою.
 • 18.02.2016 року вихованці гуртка «ПТМ» (кер. Боровська В.А.) виготовили на заняттях найкращу саморобку «Зимове чудо».
 • 26-28.02.2016 року на Одеській СЮТ Аматор проведена виставка дитячих робіт з декоративного, технічного та спортивно-технічного напрямків.

———————————————————————
Березень 2016р.

 • 05.03.2016 року до Дня 8-Березня на Одеській СЮТ «Аматор» в гуртку «Іграшка-сувенір» проведено заняття з виготовлення найкращого подарунка (кер. Дорошенко В.Т.)
 • 10.03.2016 року до Дня народження Т.Г.Шевченка проведено заходи «Наша гордість – безсмертний Кобзар»: інтелектуальна гра «Брейн-ринг» та книжкова виставка, присвячені життю письменника. ( методист Гайдайчук І.Д.).
 • 15.03.2016 року керівник гуртка Нестерчук М.М. приймала участь в обласному семінарі-тренінгу за темою: «Використання технології казко-терапія у навчально-виховній роботі педагогів»
 • 21-25.03.2016 року участь в проведенні районного туру ХI міського конкурсу-виставки дитячої та юнацької творчості «Зоряна юність Одеси», в якому взяли участь школи Малиновського району. Підсумки виставки визначаються. (методист Гайдайчук І.Д., культорг. Дорогіна Н.Б.)
 • 23.03.2016 року учасники навчально-виховного процесу гуртка «Народна творчість» (кер. Заркуа Д.Т.) взяли участь в обласному конкурсі з писанкарства «Воскресні писанко!», який відбувся в Одеському обласному центрі української культури. Вихованці гуртка в конкурсі посіли: Ніколаєва Надія – 2 місце, Хутієва Катерина – 1 місце, Сіренко Емілія – 1 місце, Семенов Егор – 3 місце.
 • 25.03.2016 року керівник гуртка «Радіоелектронне конструювання» Шапталов А.І. взяв участь в обласному семінарі радіо конструкторів в Одеському обласному центрі позашкільної освіти та виховання.
 • 25-26.03.2016 року учасники навчально-виховного процесу гуртка «Радіоелектронне конструювання» (кер.Шапталов А.І.) взяли участь в обласному конкурсі з радіоелектронного конструювання, який відбувся в Одеському обласному центрі позашкільної освіти та виховання. Вихованці гуртка посіли: Богаченко Артур – III місце, Целковський Віталій – II місце. Учасники НВП нагороджені Дипломами II та III ступеня.
 • 26.03.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» проведена виставка дитячих робіт гуртка «Виготовлення сувенірів» (кер. Нестерчук М.М.)
 • 28.03 – 01.04.2016 року учасники навчально-виховного процесу Одеської СЮТ «Аматор» взяли участь в обласному семінарі керівників гуртків з писанкарства та Петриківського розпису в «Козак-центрі» громадської організації «Молодіжна паланка» (кер-кі гуртків Долгополова О.В., Заркуа Д.Т., Курбатова З.Л., Боровська В.А.)
 • 28.03.2016 року у дні шкільних канікул на Одеській СЮТ «Аматор» проведено:
  – виставка робіт авіагуртків (кер-ки: Самсонов В.А., Гаврилов І.О.)
  – виставка робіт з радіо конструювання (кер-ки Барсуков В.В., Шапталов А.І.)
  – на заняттях гуртка «Початкове технічне моделювання» (кер. Дорогіна Н.Б.) проведено заняття з виготовлення – поробок «Прикраси весни».
 • 30.03.2016 року учасники навчально-виховного процесу гуртка «Народна творчість» (кер. Заркуа Д.Т.) взяли участь в обласному конкурсі «Воскресні,писанко!», який проводився в обласному просвітницькому Козак-центрі Молодіжної паланки. Вихованці гуртка посіли: Хутієва Катерина — 2 місце і нагороджена Дипломом II ступеня. Вихованці Сіренко Емілія, Патроян Мадлен, Ніколаєва Надія, Анісімова Катерина – нагороджені Грамотами за участь.
 • 31.03.2016 року учасники навчально-виховного процесу гуртка «Народна творчість» (кер, Заркуа Д.Т.) взяли участь в обласному конкурсі з Петриківського розпису «Петриківські візерунки», який проводився в Козак-центрі Молодіжної паланки. Вихованці посіли: Степанова Ганна – I місце та приз Гран-прі, Ніколаєва Надія – I місце, Анісімова Катерина – I місце. (кер. Заркуа Д.Т.)
 • 31.03.2016 року методист закладу Гайдайчук І.Д. взяла участь в обласному семінарі методистів в Одеському обласному центрі позашкільної освіти та виховання.

———————————————————————
Квітень 2016р.

 • 08.04.2016 року в закладі освіти проведені заходи, присвячені 72-й річниці визволення м.Одеси від фашистських загарбників:
  — виставка малюнків «Вічна пам’ять героям» (кер. ЗаркуаД.Т.),
  — виставка гуртка «Іграшка-сувенір» сувеніри для ветеранів (кер. Дорошенко В.Т.),
  — виставка робіт авіамодельного гуртків (кер. гуртків: Гаврилов І.О., Самсонов В.А.).
 • 11.04.2016 року до Дня Космонавтики в закладі освіти організована виставка робіт науково-технічного та спортивно-технічного напрямів (кер-ки гуртків: Самсонов В.А., Гаврилов І.О., Барсуков В.В., Шапталов А.І.). та проведена бесіда: «Ти був першим» (кер. Самсонов В.А.)
 • 16.04.2016 року учасники навчально-виховного процесу гуртка «Народна творчість» (кер. Заркуа Д.Т.) взяли участь в обласному конкурсі Петриківського розпису «Жар-птиця», який проводився в Одеському обласному центрі Української культури. Учасники конкурсу посіли: Попова Христина – 2 місце, Степанова Ганна – 2 місце, Ємельянова Домініка – 3 місце. Учасники конкурсу нагороджені двома Дипломами 2 ступеня та Дипломом 3 ступеня.
 • 17.04.2016 року учасники навчально-виховного процесу гуртка «Народна творчість» (кер. Заркуа Д.Т.) взяли участь в обласному конкурсі з традиційної народної іграшки «Я – Коза-Дереза», який проводився в Одеському обласному центрі Української культури. Учасники конкурсу: Хутієва Катерина, Семенов Єгор, Ніколаєва Надія посіли – 1 місця і нагороджені трьома Дипломами 1 ступеня.
 • 14 – 21.04.2016 року учасники навчально-виховного процесу Одеської СЮТ «Аматор» взяли участь в ХI міському фестивалі-конкурсі-виставки «Зоряна юністьОдеси – 2016», на який представили 209 експонатів від 82 авторів з декоративно-ужиткової, науково-технічної творчості та початкового технічного моделювання. Результати та Лауреати конкурсу визначаються. (культорг. Дорогіна Н.Б., методист Гайдайчук І.Д.)
 • 24.04.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в відкритих особисто-командних міських змаганнях з радіокерованих авіамоделей (кер. Гаврилов І.О.) Учасники навчально-виховного процесу посіли: Болта Максим – 1 місце, Ветев Олександр – 2 місце, Шарунов Андрій – 6 місце, Лічман Андрій – 10 місце. Учасники змагань нагороджені Дипломами.
 • 24.04.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь в I етапі обласних змагань з радіокерованих моделей в особисто-командному першенстві. Учасники змагань посіли: Болта Максим – 1 місце, Ветев Олександр – 2 місце, Шарунов Андрій – 6 місце, Лічман Андрій – 10 місце. Учасники змагань нагороджені Дипломами.
 • 25.04.2016 року до Великодня в закладі проведено:
  – виставка книг,
  – дитячих малюнків до Великодня «Христос-Воскрес»,
  – усе радіє і сміється сонечко з небес.
  – проведені майстер-класи з виготовлення вітальних пасхальних листівок для учнів початкових класів Малиновського району (кер-ки: Дорошенко В.Т., Нестерчук М.М.) та майстер-клас «Писанка» (кер. Заркуа Д.Т.)
 • 28.04.2016 року проведено марафон до святкового Дня Пасхи. Проведена ігрова програма «Пасхальна зустріч», в якої взяли участь учасники навчально-виховного процесу Малиновського району. З учасниками навчально-виховного процесу проведені пасхальні розважальні ігри (кер-ки Дорошенко В.Т., Нестерчук М.М.) Організована виставка дитячих робіт з пасхальної тематики (культорг. Дорогіна Н.Б.) Проведен майстер-клас на тему «Святкове яйце» (кер. Заркуа Д.Т.)

———————————————————————
Травень 2016р.

 • 03.05.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь в відкритих особисто-командних міських змаганнях з радіокерованих авіамоделей (повітряний бій). Учасники змагань посіли: Порфіров Рустам – 3 місце, нагороджен Дипломом III ступеня, Ветев Олександр – 4 місце, Шарунов Андрій – 9 місце.
 • 15.05.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь в міських змаганнях в особисто-командном першенстві з радіокерованих гоночних авіамоделей. Учасники навчально-виховного процесу: Ветев Олександр та Болта Максим посіли 7 місце. Порфіров Рустам та Болта Максим посіли 6 місце. Команда в змаганнях (моделі полукопії) посіла 2 місце та нагороджена Дипломом 2 ступеня. Команда в змаганнях (гоночні моделі) посіла 2 місце та нагороджена Дипломом 2 ступеня.
 • 15.05.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь у 2 етапі обласних змагань з радіокерованих гоночних моделей в особисто-командному першенстві. Учасники змагань Ветев Олександр та Болта Максим посіли 7 місце., Порфіров Рустам та Болта максим посіли 6 місце. Команда посіла в змаганнях (моделі полукопії) 2 місце та нагороджена Дипломом 2 ступеня. Команда в змаганнях (гоночні моделі) посіла 2 місце та нагороджена Дипломом 2 ступеня.
 • 22.05.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в відкритих міських змаганнях метальних планерів (кер. Самсонов В.А.) Вихованці авіамодельного гуртка: Лічман Андрій в змаганнях (по класу запуск з руки) посів 1 місце та нагороджений Дипломом 1 ступеня та (по класу з імпульсним стартом) посів 1 місце та нагороджений Дипломом 1 ступеня, Маєвський Юлій посів 3 місце та нагороджений Дипломом 3 ступеня. Команда в змаганнях посіла 1 місце та нагороджена Дипломом 1 ступеня.
 • 30.05.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» відбулося урочисте відкриття літнього відпочинку дітей. В закладі проведені майстер-класи «Паперова лялька», «Веселі ромашки» та проведен конкурс малюнка на асфальті «Літо-літечко» (кер-ки: Дорошенко В.Т., Гайдайчук І.Д., Курбатова З.Л.) а також на базах шкіл № 53 та № 64 (кер-ки: Боровська В.А., Долгополова О.В.), «Чарівний бісер» та «Чудові оригамі», в яких взяли участь 100 учнів шкіл Малиновського району.
 • 30.05.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» відбулося урочисте відкриття літнього відпочинку учнів району. Керівниками гуртків для дітей пришкільних таборів відпочинку проведені майстер-класи з виготовлення дитячих поробок: «Паперова лялька» (кер. Дорошенко В.Т.), «Веселі ромашки» (методист Гайдайчук І.Д.», «Чарівний бісер» (кер. Долгополова О.В.), «Чудові оригамі» (кер. Боровська В.А.).

———————————————————————
Червень 2016р.

 • 01.06.2016 року до Дня Захисту дітей керівниками гуртків проведено майстер-класи: «Петриківський розпиз» (кер. Заркуа Д.Т.), «Квіти літа» (кер. Нестерчук М.М.), «Оригамі» (кер. Боровська В.А.) та проведено конкурс малюнка на асфальті «Літо-літечко» (кер. Курбатова З.Л.)
 • 02.06.2016 року проведена з учасниками навчально-виховного процесу просвітницька бесіда «Правила дорожнього руху» (культорг. Дорогіна Н.Б.)
 • 03.06.2016 року та 10.06.2016 року на базі Одеського МНВК керівниками гуртків Одеської СЮТ «Аматор» проведено майстер-класи: «Літаюче крило» та «Дісколіт» (кер. Самсонов В.А.), «Оригамі літа» (методист  Гайдайчук І.Д.), «Птиця щастя» (культорг. Дорогіна Н.Б.)
 • 05.06.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (радіокеровані моделі) (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь у відкритому особистому першенстві в м.Черноморськ з радіокерованих моделей «Повітряний бій». Учасники змагань Порфіров Рустам посів 2 місце, нагороджен Дипломом 2 ступеня, Ветев Олександр посів 3 місце, нагороджен Дипломом 3 ступеня, Шарунов Андрій посів 7 місце.
 • 06.06.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг» за темою «Цікавий космос» для дітей таборів відпочинку району (директор Барсуков В.В.)
 • 07.06.2016 року в радіо гуртку (кер. Шапталов А.І.) проведено заняття з вивчення «Азбуки Морзе» та проведена бесіда з безпеки життєдіяльності (методист Гайдайчук І.Д.)
 • 08.06.2016 року проведена просвітницька бесіда «Правила поведінки на водоймах» (методит Гайдайчук І.Д.)
 • 14.06.2016 року до Дня Конституції на базі ЗОШ № 64 з учнями проведено заняття з виготовлення плакату «Права дитини в картинках»
 • 16.06.2016 року на базі СЮТ проведена виставка дитячих робіт, виготовлених в гуртках з дітьми пришкільних таборів відпочинку району (культорг. Дорогіна Н.Б.)
 • В червні 2016 року переможці міського конкурсу «Зоряна юність Одеси» взяли участь:
  – в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з декоративно-ужиткового мистецтва, науково-технічної творчості та учнів молодшого віку з початкового технічного моделювання. За підсумками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання вихованці Одеської СЮТ «Аматор» нагороджені: Дипломом 1 ступеня Многолітня Анастасія та колектив вихованців гуртка ПТМ (кер. Боровська В.А.);
  – в обласному етапі Всеукраїнської конкурсу-виставки науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дипломами 1 ступеня нагороджені: Великоконь Олександр, Дмитрієв Андрій, Кобелев Юрій, Стрілець Олександр (кер. Барсуков В.В.); Целковський Віталій, Богаченко Артур, Карабаджак Євген, Дахнов Віталій, Полевой Олександр (кер.Шапталов А.І.); Ветев Олександр, Порфіров Рустам, Лосев Андрій, Шарунов Андрій (кер. Гаврилов І.О.); Скребнув Микола, Мічман Андрій, Кардіако Костянтин, Маєвський Юлій (кер.Самсонов В.А.); Нагороджені Дипломами 1 ступеня колективи гуртків під керівництвом: Барсукова В.В., Самсонова В.А., Гаврилова І.О., Шапталова А.І.

В обласному етапі конкурсу-виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» нагороджені Дипломами 1 ступеня: Хутієва Катерина, Патроян Мадлен, Сіренко Емілія (кер. Заркуа Д.Т.), Михайлова Яна (кер. Нестерчук М,М.), Пельовіеа Ніна (кер. Дорошенко В.Т.)
Нагороджені Дипломами 1 ступеня колективи гуртків під керівництвом: Зарука Д.Т., Дорошенко В.Т., Нестерчук М.М.
Нагороджен Дипломом 3 ступеня колектив вихованців під керівництвом кер. Курбатової З.Л.

———————————————————————
Липень 2016р.

 • 14.07.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» з учасниками навчально-виховного процесу проведено майстер-клас «Чудові оригамі» (кер. Гайдайчук І.Д.)
 • 14.07.2016 року з учасниками навчально-виховного процесу проведен майстер-клас «Лялька-мотанка» (кер. Заркуа Д.Т.)

———————————————————————
Серпень 2016р.

 • 18.08.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» проведені заходи, пов’язаних із героїзацією осіб, які віддали життя за незалежність України, вшанування їх пам’яті, патріотичного виховання та консолідації Українського народу. До Дня Незалежності встановлено в закладі стенд загиблих учасників АТО під гаслом «Пам’ятай про тих, хто віддав все для України». Експонована фотовиставка про АТО. (методист Гайдайчук І.Д.)
 • 23.08.2016 року на Одеській СЮТ «Аматор» учасниками навчально-виховного процесу до Дня Незалежності України проведена виставка технічної та декоративно-ужиткової творчості (культорг. Дорогіна Н.Б.)

———————————————————————
Вересень 2016р.

 • 01.09.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь у святкуванні 222 річниці до Дня народження міста в парку ім.Горького в організації оформлення фотовиставки «Куточки рідного міста» (Барсуков В.В., Дорогіна Н.Б., Гайдайчук І.Д., керівники гуртків).
 • 01.09.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в організації та проведенні «Дня відкритих дверей» на Одеській СЮТ «Аматор» (культорг. Дорогіна Н.Б., методист Гайдайчук І.Д.)
  – організована виставка творчих робіт науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості;
  – проведені бесіди на тему: «Таланти твої Україно»;
  – організовані майстер-класи: «Лялька-мотанка» (кер. Заркуа Д.Т.), «Іграшка-сувенір» (кер. Дорошенко В.Т.), «Паперова пластика-журавлик» (кер. Курбатова З.Л.)
 • 02.09.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь у святкуванні 222 річниці до Дня народження міста на Думській площі (Барсуков В.В., Дорогіна Н.Б., Самсонов В.А., Гаврилов І.О.). Провели майстер-класи: «Паперова пластика», «Оригамі» (кер-ки Боровська В.А., Нестерчук М.М.)
 • 15.09.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в обласному семінарі з декоративно-ужиткового мистецтва (кер. ЗаркуаД.Т., Дорошенко В.Т., Нестерчук М.М.)
 • 18.09.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в обласному семінарі керівників гуртків з авіамодельного спорту (кер. Гаврилов І.О., Самсонов В.А.).
 • 21-22.09.2016 року проведений в закладі «Тиждень сім’ї. До проведення заходів залучилися педагогі закладу, які провели круглі столи за темами:
  «Надійна дружна родина», «Моя сім’я – моя фортеця» та майстер-класи для батьків і дітей: «Лялька-мотанка», «Родинне дерево», виконаних в техніці квілінга, у яких брали участь (культорг. Дорогіна Н.Б., кер.гуртків Нестерчук М.М.ю, Дорошенко В.Т., Заркуа Д.Т.)
 • 25.09.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь у міському відкритому особистому першенсті з радіокерованих моделей (полукопії). Вихованці посіли: Шарунов Андрій – 1 місце, нагороджен Дипломом 1 ступеня, Ветев Олександр – 2 місце, нагороджен Дипломом 2 ступеня.

———————————————————————
Жовтень 2016р.

 • 05.10.2016 року вихованці авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь у міському відкритому особистому першенстві з радіокерованих моделей (гоночні, 2 етап). Вихованці посіли: Шарунов Андрій – 1 місце, нагороджен Дипломом 1 ступеня, Ветев Олександр – 1 місце, нагороджен Дипломом 1 ступеня.
 • 03-07.10.2016 року вихованка гуртка «Іграшка-сувенір» Сивобородченко Маргарита взяла участь у районному конкурсі «Щедрість рідної Землі» (керівник Дорошенко В.Т.)
 • 06.10.2016 року вихованка гуртка «Паперопластика» Пономаренко Валерія взяла участь в обласному конкурсі «Оригамі» і була нагороджена Грамотою за участь. (кер. Боровська В.А.)
 • 10.10.2016 року адміністрацією СЮТ започатковано акцію «Частинка душі тобі, солдат». Акція пройшла у 2 етапи: напередодня свята Дня захисника України в сіх гуртах проведено майстер-класи «Подарунок бійцю України». Після проведення акції було зібрано 50 листів та поробок для подарунків бійцям АТО. 13 жовтня за допомогою волонтера 411 військового шпиталю вручено зібрані подарунки пораненим бійцям, які знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі. (культорг. Дорогіна Н.Б., методист Шипілова О.В.)
 • 11-17.10.2016 року учасниця навчально-виховного процесу, яка перемогла у районному конкурсі Сивобородчено Маргарита, взяла участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Щедрість рідної Землі».
 • 15.10.2016 року учасники навчально-виховного процесу авіамодельного гуртка (кер. Гаврилов І.О.) взяли участь в показових виступах зльоту авіамоделістів у с. Красноселка.
 • 24-29.10.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь у ХIV Всеукраїнському семінарі-практикумі «Зрима пісня України» (Долгополова О.В., Боровська В.А., Курбатова З.Л., Пирогова Т.В.)
 • 24-28.10.2016 року в осінній канікулярний період за окремим планом на базі Одеської СЮТ «Аматор» проведена виставка дитячих поробок з декоративно-ужиткового мистецтва на яку представлено 57 творчих робіт від 29 авторів. В гуртках проведено виготовлення найкращої саморобки на тему «Барви осені». Проведено майстер-класи з паперу, паперової пластики, в яких взяли участь 52 учня (кер-ки Шипілова О.В., Дорогіна Н.Б., Заркуа Д.Т.)

———————————————————————
Листопад 2016р.

 • 07.11.2016 року в закладі для учасників навчально-виховного процесу проведено пізнавальне заняття «Про все цікаве на планеті читай в журналі та інтернеті» (методист Шипілова О.В.)
 • 10.11.2016 року учасники навчально-виховного процесу взяли участь в обласному семінарі з початково-технічного моделювання (кер. Боровська В.А.)
 • 25.11.2016 року в закладі на заняттях гуртка «Виготовлення сувенірів» проведенно виготовлення найкращої саморобки «Осеній сувенір» (кер. Нестерчук М.М.)
 • 26.11.2016 року на шкільному стадіоні проведено для учасників навчально-виховного процесу показові польоти летательних планерів «Осінні старти» (кері. Самсонов В.А.)
 • 28-30.11.2016 року проведено відбірковий міський етап конкурсу «Космічні фантазії», в якому прийняли участь заклади освіти Малиновського району. Підсумки конкурсу визначаються.

———————————————————————
Грудень 2016р.

 • 02.12.2016 – Проведена благодійна акція «Спешим творить Добро!» до Дня інвалідів. Було виготовлено саморобки – сувеніри вихованцями гуртків „Іграшка-сувенір” (кер. Дорошенко В.Т.) та „Виготовлення сувенірів” (кер. Нестерчук М.М.) Всі сувеніри стали подарунками дітям інвалідам в інтернаті для погано зрячих дітей.
 • 05-07.12.2016 – Учасники НВП закладу прийняли участь в відбірковому етапі конкурсу-виставки „Паперова фантазія”, яка проводилась на базі ОЦДЮТ „Промінь”. У конкурсі взяли участь17 вихованців, представлено 33 творчі роботи, які журі відібрало на міський етап конкурсу-виставки „Паперова фантазія”.
 • 12–16.12.2016 – Учасники НВП закладу взяли участь в міському конкурсі «Паперова фантазія». На конкурс були представлені роботи переможців відбіркового етапу конкурсу-вистівки. За підсумками міського журі визначені переможці: Михайлова Яна, Горчак Ганна, Яроцька Дар’я нагороджені Дипломами ІІІ ступеня (кер. Нестерчук М.М.); Сагалаєва Варвара нагороджена Дипломом ІІ ступеня (кер. Нестерчук М.М.); Сажко Катерина – Дипломом ІІІ ступеня (кер. Боровська В.А.); Пільовіна Ніна, Тюріна Вікторія – нагороджені Дипломами І ступеня, учасники виготовлення колективної роботи нагороджені Дипломом ІІІ ступеня (кер. Дорошенко В.Т.)
 • 07-09.12.2016 – Вихованці закладу взяли участь в відбірковому етапі обласного етапу природоохоронної акції «Ялинка», який проводився на базі ОЦДЮТ „Промінь”. На конкурс було представлено 15 творчих робіт від 9 авторів, які журі відібрало на обласний етап конкурсу „Ялинка”.
 • 14-22.12.2016 – Учасники НВП взяли участь в обласному етапі природоохоронної акції «Ялинка». В акції взяли участь переможці відбіркового етапу. Представлено 15 творчих робіт від 9 авторів. Підсумки конкурсу визначаються.
 • 06-23.12.2016 – Учасники НВП взяли участь у обласному конкурсі «Космічні фантазії». На обласний конкурс журі відібрало від закладів освіти Малиновського району 29 творчих робіт від 26 авторів. Від ОСЮТ „Аматор” взяли участь 2 вихованця, які представили 3 творчих роботи (кер. Шипілова О.В., Боровська В.А.) Результати конкурсу визначаються.
 • 18.12.2016 – Вихованці авіамодельного гуртка (кер. Самсонов В.А.) взяли участь в відкритих міських змаганнях з авіамікромоделей (особисте першенство). Учасники НВП посіли: Маєвський Юлій – ІІ місце, нагороджен Дипломом ІІ ступеня; Лічман Андрій – І місце, нагороджен Дипломом І ступеня; Лічман Андрій – ІІ місце, нагороджен Дипломом ІІ ступеня; Маєвський Юлій – ІІІ місце, нагороджен Дипломом ІІІ ступеня.
 • 29.12.2016-14.01.2017- Згідно з планом роботи закладу на зимовий канікулярний період на базі Одеської СЮТ „Аматор” організована виставка робіт технічної та декоративно прикладної творчості для всіх бажаючих.
 • 29.12.2016 – Виповнені показові польоти авіа планерів, гелікоптерів, метательних планерів. Охоплено заходом 37 учнів від шкіл Малиновського району та вихованців закладу (кер.Самсонов В.А.)
 • 30.12.2016 – Проведена гра «Брейн-ринг» за темою „Новорічна мозаїка” в якій взяли участь учні школи № 32 у кількості 29 дітей, які об’єднались у 2 команди „Дід Мороз” та „Снігуроньки”. За підсумками рахунку гри команда „Діда Мороза” стала призером та нагороджена сувеніром від закладу (кер. Барсуков В.В.)