Світлий Великдень у світі дітей!

———————————————————————

Блакитне небо, білі легкі хмари, яскраве, тепле по-весняному сонце, ніжний запах квітучих вишень і абрикос! У повітрі відчувається радість Воскресіння, Відродження, Любові і Весни! Великодні дні тривають!

od_vestn_2015-04-21_1
До одеської станції юних техніків “Аматор” струмочками стікаються зграйки хлопців з різних шкіл Малиновського району, заходять і випадкові перехожі – тут всіх зустрічають з посмішкою співробітники станції.
Хол прикрашений виробами, виконаними руками гуртківців – з перших хвилин виникає відчуття світлого свята.

od_vestn_2015-04-21_2
Школярі в національних костюмах вітають гостей словами “Христос Воскрес!”. Діти читають великодні вірші. Головним акордом програми стає композиція: “Радіють всі, дорослі й діти, Христос Воскрес! Христос Воскрес!”. Гостям дарують гілочки верби та великодні листівки.
Директор Одеської СЮТ “Аматор” Барсуков Валентин Вікторович вітає гостей і бажає всім здоров’я, миру і Бога в серці!

od_vestn_2015-04-21_3

Гостям демонструють роботи гуртківців, які вони зробили до Великого свята своїми руками.
А в завершенні – дитячі ігри! Великодні традиційні ігри проходять на свіжому повітрі: “Найточніший” (ведуча Делик Вікторія Василівна), “Закручування яєць” (ведуча Дорогіна Наталя Борисівна), “Боулінг по – українськи” (ведуча Гайдайчук Ірина Дмитрівна), “Біг з яйцем” (ведуча Дорошенко Валентина Терентіївна). Всі учасники отримують призи. Діти щасливі!

od_vestn_2015-04-21_4
Після веселих і активних ігор хлопців запрошують на майстер-класи, організовані педагогами Одеської станції юних техніків «Аматор»: Делик Вікторією Василівною – «Курча з трави», Заркуа Діаною Тамазовною – «Великодня листівка», Нестерчук Маргаритою Миколаївною – «Великодній подарунок у техніці Айріс-фолдінг », Борівською Валентиною Анатоліївною -«Підставка під яєчко «Зайка» в техніці орігамі»
Протягом години хлопці працюють в різних кабінетах. Нагорода за старання – творчі роботи, виконані своїми руками. А що ж може бути приємніше і радісніше!
Але на цьому свято не закінчується! Усіх гостей чекають частування – трав’яний чай зі справжнього самовара та великодні пасочки.
А в завершенні – обмін самими добрими побажаннями та майстер-клас для батьків по техніці розпису великодніх яєць. Дорослі радіють як діти!