Новий этап у розвитку сайта

6-років

Дорогі відвідувачі нашого сайту.
Сьогодні нашому сайту виповнилося 6 років з початку його повноцінного функціонування. Є привід підвести проміжний підсумок цього проекту.
За ці роки ми розповіли про багато подій, як з життя нашої організації, так і ряд цікавих і важливих подій наших колег з позашкільної освіти в Одесі і Україні. Головним завданням організації було і залишається залучення, навчання і розвиток здібностей підростаючого молоді.

Ну а сайт продовжує бути обличчям та маяком Одеської СЮТ “Аматор”.

Сьогодні є ще одна обставина: з 20 червня 2019 р. в рамках соціальної ініціативи, цій перший офіційний сайт Комунального Позашiльного Навчального Закладу Одеська Станція Юних Техніків “АМАТОР” передається адміністрації Одеської СЮТ “Аматор”. Завдяки цьому, далі сайт буде керуватись, наповнюватись та працювати на 100% завдяки адміністрації Одеської СЮТ “Аматор”. Побажаємо успіху та вдачі!. Так, незабаром на сайті може з’явитись новий вид, цікаві теми наповнення, відео та фото матеріали. А поки можливо припустити, що є якийсь час, щоб ще раз переглянути улюблені сторінки, фото, відео в звичному вигляді, а також за бажанням, зберегти собі сторінки або зробити скріншоти.
Наш заклад продовжує свою цікаву і важливу справу, як вважають багато батьків, маючи на увазі не тільки навчання і розвиток індивідуальних, корисних здібностей їхніх дітей, а й по відволіканню від маси негативного впливу різного роду на незміцнілі уми і організми. Таким чином, наш колектив керівників гуртків, продовжує здійснювати свій посильний внесок в розвиток і поліпшення найближчого майбутнього нашого народу.

Адже діти – це саме найкраще дійсне та майбутнє, що є у нас!

Приходьте самі і приводьте дітей в гуртки нашої організації на день відкритих дверей і не тільки. Ми – одні з тих нечисленних організацій, які збереглися в даний час, де навчання проводиться повністю безкоштовно!

eXPloiter