Іграшки

———————————————————————

Давайте знайомитись!

Моє ім’я Ірина Дмитрівна, призвіще Гайдайчук. Я керівник гуртка „Іграшки”.

ukr-nar-igr_01

Хочу Вам розповісти про те що іграшка – річ, призначена дітям для гри. В народі її ще називають цяцька, лялька, цяцянка, виграшка, забавка. Без неї гра неможлива. Як найсуттєвіший компонент гри, вона відіграє важливу освітню, розвивальну, виховну, навіть організаційну ролі.

ukr-nar-igr_02

Як і гра, іграшка є важливим фактором психічного розвитку дитини, що забезпечує поступове здійснення нею усіх видів діяльності на більш високому рівні.

ukr-nar-igr_03

Гра – це не розвага, це справжнє, теперішнє, яскраве, самобутнє життя дитини, разом з цим це і підготовка дитини до дорослого відповідального життя.
Іграшка завжди була пов’язана з сімейними традиціями, працею і діяльністю дорослих, оточенням дітей турботою і увагою.

ukr-nar-igr_04

Культура іграшки – важливий елемент загальної культури нації. Колись у колиску ліворуч для доньки клали ляльку, для хлопчика праворуч – сопілку. За старими повір’ями, то були символічні атрибути – обереги, які прийшли з часів язичництва і мали в собі магічну силу. З давніх-давен діти робили собі іграшки самі – народ виховував майбутніх майстрів. А зараз діти буквально засипані масою дорогих іграшок. Вони яскраві, ефектні, але, як ми знаємо, швидко набридають і рідко стають улюбленими – дитячій фантазії до них нема що додати.

ukr-nar-igr_05

Народна педагогіка вимагає виховувати дитину, зважаючи на вікові особливості дитини: “Гни дерево, поки молоде, вчи дітей, поки малі”.

ukr-nar-igr_06

Мистецтво українського іграшкарства формує в дітей естетичні смаки, творчі здібності. Народна іграшка має не лише екологічну, а й духовну чистоту. Зроблена з любов’ю, вона розвиває кмітливість, фантазію, духовний світ дитини, дає перші професійні навички, пробуджує відчуття рідного коріння.

ukr-nar-igr_07

Отже, народна іграшка дає дитині те, чого не може дати сучасна іграшка. Існуючи поряд, вони доповнюють одна одну.

ukr-nar-igr_08

Чекаємо Вас у гуртку „Іграшки”,
будемо навчатися та грати!

Дні занять Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер: з15:00 до 18:00.

——————————————————————————————————

Гурток призупинив своє функціювання

——————————————————————————————————

Гурток “Іграшки” знаходиться за адресою:

вул. Космонавтів, 60-а (адміністративний корпус)