Радіоелектронне конструювання-2

———————————————————————

Гурток радіоелектронного конструювання Одеської станції юних техніків «Аматор» працює у приміщенні 32-ї школи за адресою вул. Космонавтів, 60 з 19 червня 1989 року.

radio_shapt-01

Керівник гуртка Шапталов Анатолій Іванович, інженер-полковник, який закінчив Вище військове училище та інженерний факультет радіозв’язку Військової ордена Леніна Червонопрапорної Академії зв’язку в м. Ленінград. (на даний час Санкт-Петербург – прим. ред.)

Заняття гуртка проводяться в другій половині дня по вівторках, середах і четвергах у зручний для учнів час. На заняттях вивчаються теорія електротехніки, радіотехніки, електронних приладів та імпульсної техніки.

radio_shapt-02 radio_shapt-03

Кожен вихованець гуртка виконує практичні завдання за вимірюванням параметрів радіодеталей та радіоелектронної апаратури і виконує радіомонтажні роботи по збірці різних радіоелектронних пристроїв: пристроїв, електронних ігор, навчально-наочних посібників.
Вихованці гуртка щорічно представляють виготовлені ними електронні пристрої на обласну і Всеукраїнську виставку технічної творчості у м. Київ займають призові місця і нагороджуються дипломами та грамотами.

radio_shapt-04 radio_shapt-05

На фотографіях представлені учні 32-ї школи Пенезов Максим, Савченко Микита і Павлишко Олександр (школа “Майбуття») під час занять в робочому приміщенні радіогуртку.
Матеріальна база гуртка містить всі необхідні вимірювальні прилади й апаратуру для виконання електромонтажних робіт будь-якої складності.

Контактні телефони
Шапталов Анатолій Іванович

дом. тел. 749-26-19
моб. тел. (096) 619-56-25

 ————————————————————————————————————

Авторська орфографія, пунктуація, а також персональні дані керівника гуртка (автора) – узгоджені та збережені без змін.

 ————————————————————————————————————

Гурток «Радіоелектронне конструювання-2» розташован за адресою:

вул. Космонавтів, 60 (школа № 32)

———————————————————————

26-27 березня, вихованці гуртка „Радіоелектронне конструювання-2”, учні 32-ї школи, Пензев Максим і Богаченко Артур (під керівництвом Шапталова Анатолія Івановича) брали активну участь в обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання.

radio_shapt-2014.03_1

radio_shapt-2014.03_2

radio_shapt-2014.03_3

 

За результатами конкурсу Пензев Максим зайняв ІІІ призове місце. УРА-А-А-А!

———————————————————————

28 березня цього року відбулись щорічні областні змагання з радіоконструювання.

radio_shapt-2015.03.28_1

 Учні 32-ї школи міста Одеси, Целковський Віталій і Богаченко Артур, захищали честь Малиновського району на обласних змаганнях з радіоконструювання, які пройшли 28 березня в Обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання, за адресою: вул. Троїцька, 37-А.

radio_shapt-2015.03.28_2

Богаченко Артур за результатами конкурсу став призером обласних змагань і нагороджений Дипломом та цінним подарунком.

 radio_shapt-2015.03.28_3

УРА-А-А-А !!!

———————————————————————