Міські авіамодельні змагання з вільно-літаючих моделей

———————————————————————

Прекрасним по-весняному теплим днем у неділю, 24 травня 2015 року, Одеський палац дитячої та юнацької творчості, за підтримки Одеської станції юних техніків “Аматор” на стадіоні Одеської спеціалізованої школи № 32 (Малиновський район) провели міські авіамодельні змагання з свободно літаючих моделей (метальні планера).

avia_free-fly_2015.05.24_09

У такий незабутній події брали участь вихованці Одеської станції юних техніків “Аматор”, Одеського палацу дитячої та юнацької творчості, Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання і хлопці з станції юних техніків міста Іллічівськ.
Яке це було шоу для молодих мам і їхніх малюків, що прогуляливались вранці на стадіоні! Дітки кидалися ловити моделі літаків. Потім, найпростіші моделі, давали можливість їм метнути. Захопленню не було меж.

avia_free-fly_2015.05.24_08

Залік вівся за двома категоріями: загальна група і молодша група. За результатами польотів в загальному заліку перше місце зайняв вихованець Одеської СЮТ “Аматор” Микола Скребнев, друге місце посів вихованець Одеської СЮТ “Аматор” Андрій Лічман, третє місце – вихованець Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Костянтин Золотаревский.

avia_free-fly_2015.05.24_03

Вихованець Одеської СЮТ “Аматор” Микола Скребнев

У заліку молодшої групи, перше місце зайняв вихованець Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Костянтин Золотаревский, друге місце Кирил Новиков, вихованець Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, трете місце – Єфрем Грабовський, вихованець Одеської станції юних техніків “Аматор”. Ось вони будушие конструктори, пілоти і механіки!

avia_free-fly_2015.05.24_13
Всі переможці були нагороджені дипломами Одеського палацу дитячої та юнацької творчості, після чого хлопці весело святкували перемогу, під гітару і з піснею!!!

avia_freefly_2015.05.24_icon .

Подивитись ці та інші фото змагань