“Аматор” Одеська СЮТ КПНЗ

———————————————————————

Історія закладу

papirus Історія нашого закладу починаєтся з часу його заснування в одній з двох наддержав 2-ї половини XX століття – Союзу Радянський соціалістичних Республік (СРСР).

22 травня 1984 рішенням Одеської міської ради, була створена Станція Юних Техніків Малиновського району. Перші два роки існування організації, її директором був Юрій Миколайович Матюхін. Станція розташовувалася в невеликому приміщенні проектно — будівельного «ОДЕСАКОМУНПРОЕКТа» на вул. Терешкової, 15.

З 1986 р. і до кінця другого тисячоліття, СЮТ плідно очолював Дмитро Васильович Ковальов. В період його керівництва, був досягнут максимальний розвиток організації по охопленню дітей Малиновського району.

У 1995 р. СЮТ переїхала в більш просторне приміщення дитячого садка № 197 по вул. Терешкової, 45-а, зберігаючи за собою добре розвинену мережу своїх гуртків по багатьох школах Малиновського району, починаючи з с.ш. № 19 на вул. Кустанайська, 3 (Ленселище), через с.ш. № 110 на вул. Василя Стуса, 10 (Іванівський шляхопровід) і с.ш. № 31 на вул. Гастелло, 90-а (Аеропорт) і закінчуючи в багатьох школах Черемушек.

У XXI століття, організація увійшла, очолювана Валентином Вікторовичем Барсуковим, який і по сьогоднішній день успішно керує педагогічним колективом Одеської СЮТ. 2009 навчальний рік, заклад додаткової освіти дітей технічної спрямованості, зустрів в окремій будівлі за новою адресою вул. Космонавтів, 60-а (10-ий квартал Південно — Західного масиву). Будівля зручно розташована між школами № 32, 46 і 96, що дозволяє учням без перетину автодоріг, продовжити навчання за інтересами, освоюючи отримані знання на практичному застосуванні. Заняття на СЮТ цікаві і для хлопчиків і для дівчаток. Для них створені сприятливі умови для всебічного розвитку, отримання додаткових знань з шкільних предметів та розвитку творчо — технічного мислення.

22 січня 2010 рішенням Одеської міськради № 5268-V, установу перейменовано в комунальний позашкільний навчальний заклад Одеська Станція Юних Техніків «Аматор»